EST

Standard põrand.pdf

Valmistame:

Grillmaju
Puhkemaju
suvilaid
Elumaju
Saunad
garaažid
LASTE MÄNGUMAJAD


Ehitame maju lähtuvalt Teie soovidele ja vajadustele. Kui Teil tekib küsimusi, siis palun meile julgelt sellest teada anda.

Kandvad osad: Hoone perimeetri kandekonstruktiooniks kasutame liimpuittalasi 200x320mm ristlõikega ja suureimaid. Seintes kasutame hööveldatud tugevussorteeritud puitu tähisega C24. Vertikaalne seinakarkass vastavalt projektile 45x145/45x195/45x220/45x245. Seinakarkassi vahele paigaldatakse soojustus kivivill või klaasvill(Paroc,Rockwool,Isover). Karkass kaetakse seest poolt 10-12mm OSB plaadiga ja aurutõkkekilega. Väljast kaetakse soojustus kas tuuletõkke plaadiga või tuuletõkkekangaga(Tyvek/Delta Vent). Tuuletõke kaetakse laudise,puitkimmide,vineeri vms. Kasutame kõikidel oma majadel närilistevastaseid võrke! 
Põrand: Märgades ruumides kasutame keraamilisi plaate ja pvc-materjale. Põrandakütteks kasutame Devi küttekaableid.  Eluruumides saab valida klassikalise puitpõranda, parketi, laminaadi, korgi vms vahel. Põrandate soojustuse paksus vähemalt 250mm ja enam. 
Katus: Katust saab valida, kas viil või lamekatus. Lamekatusele paigaldame kvaliteetse 2xSBS rullmaterjali. Viilkatuse saab lahendada näiteks classic katuseplekiga. Soojustuse paksus  laes vähemalt 300mm. 
Uksed/aknad:  Uksi ja aknaid saab valida, kas puit, puitalumiinium või PVC. Soovitame akendele 3xklaaspakette. 
Küte: Maja tuleb ehitada soojapidav, siis ei ole vaja kulukaid küttelahendusi katsetada. Vannitubades kasutame Devi põrandakütet. Väiksemate majade puhul on mõistlik kasutada elektrikütet ja kaminakütet. Suurtemate majade puhul päikesepaneele, maakütet vms. 
Ventilatsioon: Väiksemate majade puhul kasutame vannitubades  kvaliteetseid Systemairi väljatõmbe ventilaatoreid. Tubades kasutame nn värskeõhu klappe. Mitmest moodulist koosnevatel majadel on mõistlik kasutada soojustagastusega ventilatsioonisüsteemi.  
Vundament: Kõige soodsam ja tervislikum on postvundament. Postvundamendi puhul ei tule teie majja radoon, kuna vundament on alt tuulutatav. 
Saun, saunad, mobiilne saun, suvila, moodulmaja, sauna, modular house, modular homes, puitmajad, leiliruum,